Informacje podstawowe

Krassystem Sp. z o.o. to jedyny producent elastycznego piaskowca KwarcStone w Polsce. Prowadzimy produkcję na bazie własnej opatentowanej technologii, opartej na symulacji i powtarzalności wzoru nawet po wielu latach przy produkcji elastycznego piaskowca, bazując jednocześnie na naturalnych surowcach z kruszywa kwarcowego i piaskowca. Innowacyjna metoda produkcji wraz z produktem chroniona jest patentem RP o numerze PAP.215815. w Urzędzie Patentowym RP.

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy poparte dążeniem do uzyskania jak najlepszych efektów w produkcji zmodyfikowanego kamienia elewacyjnego nowej generacji, pozwoliło nam stworzyć całkowicie nowy technologicznie produkt, dzięki któremu powstał elastyczny piaskowiec KwarcStone.

Elastyczny arkusz z naturalnego piaskowca KwarcStone łączy w sobie cechy płytki ceramicznej, tapety ściennej, paneli oraz wielkoformatowych modułów z naturalnego kamienia.

Niepowtarzalna struktura użyleń i barw, lekkość i elastyczność, antystatyczność i odporność na zabrudzenia to podstawowe walory elastycznego piaskowca KwarcStone. Ten nowatorski produkt jest doskonałym materiałem na elewacje oraz elementy drobnej architektury wewnętrznej, a dzięki atrakcyjnej relacji ceny do możliwości zastosowania, bardzo szybko zdobywa sobie uznanie architektów i inwestorów.

Do niedawna piaskowiec jako naturalny kamień wykończeniowy pozostawał jedynie w sferze marzeń wielu osób, ze względu na zbyt wysoką cenę oraz skomplikowany montaż i ogromny ciężar był dostępny jedynie za pośrednictwem specjalistycznych firm wykonawczych, my to jednak zmieniliśmy.

Dzięki niepowtarzalności naturalnego piaskowca i różnorodności jego barw, etap końcowy dostarcza niezwykle efektownych wrażeń estetycznych.

W ofercie znajdziecie Państwo:

Surowiec elastycznego arkusza KwarcStone, modyfikowany wyselekcjonowanym kruszywem kwarcowym naturalnego piaskowca, daje ogromne możliwości tworzenia wzorów w formie naturalnego kamienia. Istnieje możliwość realizacji konkretnego zamówienia klienta oraz doboru kolorystycznego pasującego do danej elewacji lub wnętrza. Produkt paczkowany jest według specyfikacji projektu lub zamówienia.

panele z piaskowca elastyczny panel z piaskowca